ULUS PAZARI 15. YILINI KUTLADI

Ulus Pazarı 15.yılını görkemli bir şekilde kutladı Ulus Pazarı Esnaf kooperatifi 15’inci yılını gösterişli bir gece ile Çınar düğün salonunda gerçekleştirdi.Her kesimin beğeni ile karşıladığı gece görülmeye değer oldu..

5/2/2016

Ulus Pazarı Esnaf Kooperatifi  15’inci yılını düzenlediği gece ile kutladı. Çınar düğün salonunda gerçekleşen geceye CHP Çekmeköy İlçe Başkanı Hüseyin Kızıldaş ve ilçe yöneticileri, MHP Çekmeköy İlçe Başkanı Cenap Yağmur ve ilçe yöneticileri, Saadet Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Veli Bal, İş Ada'mı Seyfettin Yıldırım, Çekmeköy Ordulular Derneği başkanı Sedat Erdem, Sivaslılar derneği başkanı Veysel Tuna, ALSİAD Başkanı Kayabey Kaya, KAI Göldalı dernek başkanı Bekir Aras, Sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Ak Parti Milletvekili Metin Külünk ve Edirne Belediye başkanı Recep Gürkan da birer kutlama telgrafı gönderdiler.

ULUS PAZARI AİLESİ OLARAK 15 YILI GERİDE BIRAKTIK

Geride kalan 15 yılı anlatan bir sunum ile başlayan gecede UPEK başkanı Bülent Reisoğlu  “Öncelikle gecemize katıldığınız için hepinize minnattarız. Ulus Pazarı Esnaf Kooperatifi olarak kısa bir bilgi vermek istiyorum. Edirne, Kartepe ve Çekmeköy’de olmak üzere haftanın 3 günü hizmet vermekteyiz. Halkımıza en ucuzunu en kalitelisini yansıtmaktır tek amacımız.Bizlere bu güne kadar destek veren Belediye başkanlarımıza teşekkür ederim. Pazarcılık onurlu bir mücadele ve emek gücüdür.Yıllardır birlikte tezgah açtığımız, ekmeğimiz için mücadele ettiğimiz tüm esnafımıza birlik ve beraberlik içinde nice 15. yıllar diliyorum. Edirne’de Türkiye, Bulgaristan ve Yunanistan olmak üzere tam 3 ülkeye birden hizmet veriyoruz. 11 yılı aşkın süredir o bölgenin turizmine katkı sağladık ve uluslar arası hizmetemizle bölgenin değerini katladık. Çekmeköy’e  yapılan  yeni yapılan kapalı Pazar alanında dolayı Büyükşehir belediye başkanı Kadir Topbaş ve Çekmeköy belediye başkanı Ahmet Poyraz’a teşekkür ederim" dedi.

ULUS PAZARI BÖLGENİN DEĞERİNE DEĞER KATMAKTADIR

Bülent Reisoğlu "Modern kapalı Pazar alanlarının yapılmasını mutluluk karşılıyoruz çünkü kaliteli hizmet için kaliteli satış alanlarının olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle Çekmeköy kapalı Pazar alanını memnuniyet ile karşılıyoruz. Şunu özellikle belirtmek istiyorum, Ulus pazarı’nın Çekmeköy’de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Kapalı Pazar Alanın’da Cumartesi günleri kurulmaya devam etmesi bölgenin değerine değer katacaktır. Bizim davamız, derdimiz vede mücadelemiz ekmek içindir. Bugüne kadar birlik ve beraberlik içerisinde 15 yılı deviren bu büyük güç bundan sonrada vatandaşlara daha iyi hizmet edecektir" ifadelerinde bulundu.

UPEK Başkanı Reisoğlu tarafından ilçe başkanlarına teşekkür plaketi sunuldu. Gece fotoğraf çekimi ve fasıl eşliğinde müzik dinletisi ile son buldu.

 
GÜNCEL HABERLER